Pedikúra

PEDIKÚRA

Nabízíme klasickou mokrou pedikúru, která obsahuje ošetření nohou od zrohovatělé kůže, ošetření nehtové kůžičky a nehtů. Dále ošetříme nohy cukrovým relaxačním peelingem a namasírujeme, vaše nehty ošetřeme výživným lakem a olejíčkem. Aby Vaše nohy vypadaly skvěle, můžeme Vám nehty nalakovat speciálním lakem na nehty profesionální Vinylux nebo můžete zvolit Shellac jako trvanlivější variantu či nehtovou modeláž gelem.

Lakování Vinyluxem

Vinylux je výrobek americké značky - týdenní lak na nehty, ale na nohách Vám vydrží až 1 měsíc bez poškození nehtové ploténky. Nabízíme okolo 50 odstínů.

Shellac

Shellac je speciální lak, který se vytvrzuje v UV lampě, bez poškození nehtové ploténky. Shellac je opět profesionálním výrobkum americké značky CND. Jedná se o velký fenomén v péči o nehty. Vydrží na nehtech na nohou až 6 týdnů s vysokým leskem. Nabízíme okolo 60 odstínů.

Modeláž nehtů gelem

Jedná se o potažení nehtů gelem, kdy se jemně musí přeblousit nehtová ploténka a poté se aplikuje gel na nehty. Nabízíme přes 100 gelových odstínů, samozřejmostí je klasická francie.

Pedikúra klasická mokrá 400 Kč
Lakování Vinylluxem 100 Kč
Schellac permanentní lakování 450 Kč
Odstranění Shellacu 150 Kč

 

 

 

Sdílet