Naše podmínky

Objednávky

Prosíme všechny klienty, aby pro objednávky používali naše universální číslo nebo naše přímá čísla. SMS pouze v případě, že se nedovoláte.

Dárkové poukázky

Dárkovou vouchery lze využít pouze na naše služby. Dárkové poukázky nevyměňujeme za peníze, ani nákup kosmetiky, ani zbylý kredit neproplácíme. Dárkové poukázky mají omezenou platnost, pokud nelze z Vaší strany stihnout vybrat si službu do daného termínu, lze na požádání poukázku prodloužit. Proplatit poukázku lze pouze dle občanského zákoníku paragraf 1829 do 14 dnů ode dne zakoupení. Platnost vouceru je standardně 6 měsícu ode dne zakoupení. V případě nevyužití voucheru během doby platnosti, voucher propadá bez nároku na vrácení peněz.

Permanentky na solárium

Po zakoupení permanentky umožňujeme klientům ponechat permanentku v naší pokladně. Po vyčerpání kreditu bude klient upozorněn na konec permamentky. Pokud klient chce nosit permamentnku u sebe, předloží jí vždy při výběru solária. Pokud ji nepředloží, budeme nuceni naúčtovat návštěvu solária hotově.

Neomluvené návštěvy

V případě, že klient nedorazí na smluvený termín a neomluví se předem ať telefonicky, tak sms, jsme nuceni mu při další návštěvě účtovat storno poplatek 50% z ceny služby.  K tomuto kroku jsme byli donuceni přejít po množících se neomluvených návštěvách, při který jsme zbytečně čekali na klienty, kterým ani nestojíme za omluvu. My tak přicházíme o jiné klienty, kteří např.čekají až se nám uvolný termín. Pokud se neomluvené návštěvy budou opakovat u jednoho klienta, pro nespolehlivost nebude již objednán. Nového klienta objednáme příště pouze po složení nevratné zálohy, která propadně v případě, že opět nedorazí na smluvený termín. Neomluvené návštěvy nebudou započítávany ani do věrnostního programu.

Sdílet