Dámské náramky v e-shopu Damske-Naramky.cz

Rádi bychom vás informovali o nově vzniklém e-shopu s prodejem dámských stylových a módních náramků, které jsou vhodným doplňkem k celé vaší image. Pokud chcete vypadat moderně a stylově, tak bez doplňků to zkrátka nejde. Vzhledem k tomu, že z kosmetického salonu Angel odcházíte s nádherně upravenými nehty, je celkem přirozené, že chcete na krásně upravené ruce upozornit. A jak jinak na krásné ruce přitáhnete pozornost, než elegantním, moderním a stylovým náramkem. Dámské náramky jsou velmi trendy a osobně je pro e-shop www.damske-naramky.cz vybírá osobní a módní stylista. V e-shopu najdete dámské náramky elegantní, stylové, módní a cenově výhodné. Móda dámských náramků se mění a nemá cenu utrácet za módní náramky tisíce.

A jak nosit dámské náramky? Je plno způsobů. Jedním z moderních trendů je nosit několik různých dámských náramků na jednom zápěstí. Pokud chcete, tak neuděláte chybu, když módními náramky ozdobíte obě zápěstí. Elegantní náramky můžete nosit i na jedné ruce s hodinkami. Pokud si vyberete barevný náramek, doporučujeme jednu z barev opakovat ve vašem outfitu nebo kombinovat s barvou laku na nehtech. Pozornost věnujte  nejen barvě náramku, ale také stylu náramku.  Styl může komunikovat s vaším oblečením (elegantní náramek + elegantní oblečení), ale velmi trendy je míchání různých stylů (boho náramek + elegantní oblečení). Ano, pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Jedna věc je jistá. Ta správná tečka za konečným outfitem je náramek. 

V E-Shopu s náramky naleznete různé styly dámských náramků.

Dámské kožené náramky  jsou dostatečně elegantní, abyste je mohly nosit k různým příležitostem.  Některé z módních kožených náramků jsou široké tzv. manžetové a můžete si být jisté, že vaše zápěstí neunikne pozornosti okolí. Vyrábí se v různých barvách a s různým zdobením.  Máte rády barevné kožené náramky? Ujistěte se, že  se barva opakuje i na některém dalším vašem kousku oblečení. Velmi jednoduchý a široký manžetový náramek vypadá velmi moderně a sofistikovaně bez ohledu na vaše oblečení. 

Dámské kovové náramky vypadají velmi stylově.  Pokud chcete být trendy, navrstvěte vedle sebe na zápěstí různé šířky a promíchejte stříbrnou i zlatou barvu. Kov je univerzální materiál a zaleží jen na vás, k jakému oblečení se s nimi ozdobíte. Zkuste si kovové dámské náramky vzít k hrubě pletenému bavlněnému svetru, u kterého vyhrnete rukávy. Do kanceláře noste kovový náramek pouze jeden. Nechcete rušit své kolegy cinkáním náramků. Kovový náramek je také ideální k večerním nebo malým černým šatům. Pokud chcete zaujmout pokaždé, když někoho pozdravíte, tak tento stylový a elegantní dámský náramek je ten pravý.

Dámské Boho náramky hýří barvami a oživíte s nimi originálním způsobem své letní a plážové oblečení.

Dámské dřevěné náramky nosí nejraději ženy, které chtějí mít neustále kontakt s přírodou. Jsou velmi trendy a na zápěstí vypadají půvabně. V našem obchodě najdete dřevěné barevné náramky, které jsou na léto módním hitem. Jsou skvělou volbou k jednobarevnému oblečení. Nebojte se nosit barevné náramky, které oživí váš outfit.  Ručně vyrobený dámský módní náramek se lehce navléká, protože je na gumičku. Je plno možností jak tyto módní dřevěné náramky nosit. Vyberte si jednu barvu z náramku, nalakujte si nehty ve stejné barvě a  zbytek outfitu může být jednobarevný.

Dámské náramky eshop, doprava zdarma.

 

Sdílet