Mezoterapie Mesopenem – omlazení pleti

Mezoterapie přístrojem Mesopen – omlazení pleti

Mezoterapie je revoluční metoda omlazení a vypnutí pleti bez plastických operací a botoxů.  Používáme přístroj Mesopen – mikrojehličky tvoří na pleti mikroranky (kanálky) a tím mohou absorbovat aktivní látky do hloubky pleti. Efekt přípravků je až o 80% vyšší než při běžném nanesení aktivních látek na pleť. Díky mezoterapii dochází k vysoké aktivaci kolagenu v pleti a tím i omlazení. Celkově pak dochází k viditelnému vypnutí, rozjasnění pleti a zmírnění vrásek. Do pleti aplikujeme 3,5% kyselinu hyaluronovou, DMAE – vypnutí pleti či kolagen. Toto je naše nejefektivnější ošetření oblasti redukce vrásek a omlazení.

  • Zlepšení elasticity kůže a stavu pleti
  • Viditelné omlazení pleti
  • Korekce vrásek a drobných rýh, jizviček
  • Stažení pórů
  • Vypnutí pleti

Cena ošetření 1.500,- / 90 minut

Obsahuje: odlíčení a očištění pleti, dezinfekci, očištění kyseliny salycilové, anestetický krém, mezoterapii a aplikace aktivních látek, vliesová vypínací maska, liftingový krém

Doplňující informace:

Výsledek uvidíte již po první aplikaci. Pro dlouho trvající efekt omlazení pleti doporučujeme 3 – 5 ošetření.  Ošetření lze aplikovat po 2-4 týdnech. Velký efekt lze zaznamenat i po diamantové dermabrazi v rozmezí 10 – 14 dnů po dermabrazi.  Ošetření je lehce bolestivé, při ošetření lze použít anestetický gel. Po ošetření může být pleť 12 – 48 hodin zarudlá a v den ošetření není dobré již použít žádný make-up. Následná péče je nezbytná v podobě sér či aktivních látek v krému, zvýšíte tak efekt ošetření.  Pokožku je nezbytné po ošetření chránit UV faktorem. Další den je možné použít make-up.

Kontraindikace: poruchy srážlivosti krve, lupénka, ekzém, opar, těhotenství

V případě zájmu kontaktujte Aničku nebo Verču na telefonu 739 003842.

Sdílet