PÉČE O NEHTY A RUCE

Manikúra – přírodní nehty

Nabízíme jak klasickou manikúru, která obsahuje úpravu nehtů tvaru a délky, vyčištění nehtů ve vodní lázni, úpravu nehtové kůžičky a její ošetření olejíčkem, nalakování zpevňujícím či regeneračním lakem a ošetření rukou výživným krémem. Dále nehty můžeme vyleštit japonskou metodou p-shine – leštění nehtů včelím voskem, které vydrží cca 2 – 3 týdny. Tato metoda podporuje růst a výživu nehtů, ale je nezbytné na ní chodit pravidelně. Nehty se po celou dobu lesknou. Vaše přírodní nehtíky nalakujeme dle Vašeho přání, franc. manikúra, nazdobíme.

Nabízené služby:

Manikúra včetně lakování 250 Kč
Shellac permanentní lakování 420 Kč
Odstatnění Shellacu 150 Kč
Parafínový zábal 130 Kč
Modeláž nehtů gelem nová 850 Kč
Doplnění nehtů gelem 600 Kč
Barevné gelové nehty + 150 Kč

Pro ceník ostatních kosmetických služeb jako je kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium .. naleznete v sekci ceník

  • Manikúra
  • P-shine - lešzění nehtů včelým voskem
  • Lakování, francouzské lakování, zdobení
  • Parafínové zábaly
  • Wellness ošetření rukou
  • Peeling
  • Masáž rukou
  • Dárkové poukázky

P-Shine

P.shine je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Málokdo ale ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími.

Teprve v roce 1958 byla technologie leštění přejmenována názvem P.shine. Slovo P.shine se stalo také názvem pro celou společnost, která vznikla v Tokiu ve stejném roce.

Japonská péče je vhodná pro většinu nehtových skupin - rozřepení, lámavé i nerostoucí nehty. Jelikož je principem P.shinu leštění nehtů, není vhodné pro nehty tenké nebo zničené. Kúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Musí se pravidelně 14 dnů doplňovat. Hlavními složkami P.shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka. Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty mohou po dvou dnech odlakovat, aniž by se P.shine odstranil.Nehty po aplikaci maji vysoký lesk a vypadají skvěle. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut a doporučená další návštěva za 2 - 3 týdny.Metoda je vhodná pro ženy i muže.

Sdílet