Depilace

Depilace voskem, cukrovou pastou a brazilská depilace

V našem kosmetickém salónu v Jílovém u Prahy nabízíme depilaci voskem i cukrovou pastou včetně brazilské depilace intimních partíí, proto záleží na Vás, jakou depilaci si vyberete. Depilujeme všechna místa na těle, které potřebujete. Depilace vydrží cca 3 – 5 týdnů, vždy záleží, ale na depilovaném místě a na klientce. Pokud máte citlivější pokožku, doporučujeme depilaci cukrovou pastou, které méně dráždí a chloupky se trhají po směru růstu. Cukrová pasta je 100% přírodní. Zabýváme se i depilací intimních partií. Tuto depilaci obzvlášť doporučujeme, jelikož po opakovaném depilování Vám bude růst maximálně 1/3 množství chloupků. Chloupky postupně slábnou, kdežto po pravidelném holení naopak sílí.

Před depilací:

Pro dobrou depilaci je vhodné mít chloupky cca 5 mm dlouhé. Pokud se vůbec klientka neholí, je nezbytné při první depilaci 14 dní před chloupky oholit. Dále prosíme klientky o dodržování hygieny před depilaci a depilované místa před depilaci nemazat krémem.

Horní ret 50 Kč
Brada 50 Kč
Tváře 100 Kč
Ruce předloktí 150 Kč
Ruce celé 250 Kč
Lýtka 300 Kč
Celé nohy 500 Kč
Podpaždí 150 Kč
Brazilská depilace – intimní partie celé 550 Kč
Třísla od 300 Kč

Upozornění: Je nám líto, ale pánskou depilaci neděláme. Děkujeme za pochopení.

Depilace cukrovou pastou slouží k dočasnému až úplnému odstranění chloupků i s kořínky na celém těle. Používáme moderní depilaci cukrovou pastou Pandhy's. Depilaci cukrovou pastou provádíme na libovolné části těla, včetně obočí, tváří, intimních partií, nohou, paží a břicha.

Co je to cukrová depilace?

Depilace cukrovou pastou je velmi stará metoda depilace, která vychází z tradicí Blízkého východu a těší se velké oblibě po celém světě. Arabské ženy již staletí používají pro depilaci lepivou hmotu, která se v kuličce volně pohybuje po kůži. Cukrová pasta je měkká a teplá, snadno přilne a snižuje tak i bolest při depilaci.

Proč je depilace cukrovou pastou tak oblíbená?

Je to pravděpodobně pro její unikátní vlastnosti - minimálně dráždí pokožku při depilaci a zanechává ji příjemně hladkou. Z pokožky a oblečení se odstraní čistou vodou. Depilační cukrová pasta Pandhy's neobsahuje žádné parfémy, chemické prvky, barviva a proto nezpůsobuje alergické reakce.

Depilační cukrová pasta se vmasíruje ve vlažném stavu do pokožky, přilne pouze ke chloupkům a součastně šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky. Cukrovou depilací je oproti teplému vosku možno odstraňovat kratší chloupky.

 

 

Sdílet